Kapotgeslagen Taylor Swift-gitaar levert bij veiling 6000 euro op

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De door een man kapotgeslagen Taylor Swift-gitaar heeft op een veiling bijna 6000 euro opgeleverd. Een man kocht het instrument eerder voor 4000 dollar (bijna 3600 euro) en bewerkte het direct na de koop met een hamer.

De beschadigde gitaar, met daarop afbeeldingen van de zangeres, gaf hij terug aan de veiling van een non-profitorganisatie. De opbrengst van de nieuwe verkoop gaat naar landbouwonderwijs voor jongeren.

In eerste instantie ging het verhaal dat de gitaar gesigneerd was door Swift, maar dat bleek niet het geval. Online werd gesuggereerd dat de vernieling te maken zou hebben met de steun die Swift heeft uitgesproken voor de Democratische presidentskandidaat Kamala Harris.

BuzzE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck